در دنیای امروز، با توجه به مشغله‌های کاری و کمبود فرصت برای خرید حضوری و فیزیکی، تمایل مردم به خرید آسان‌تر و راحت‌تر بیشتر شده است و روز به روز افزایش پیدا می‌کند. ما هم به عنوان صاحبان مشاغل و ارائه دهندگان محصولات و خدمات باید به این نیاز مشتریان توجه بسیار زیادی داشته باشید و در جهت برطرف نمودن نیاز آن ها تلاش نمایید. ما با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی توانسته ایم مشتریان حضوری خود را به خرید اینترنتی تشویق نمایید و بستری گسترده و متنوع از کالاهای موجود خود را در وب سایت برای شما عزیزان به نمایش بگذاریم و همچنین با تجربه سال های متمادی با توجه به اینکه در هر لحظه و هر مکانی فروشگاه ما در دسترس مشتریان هست، شما بدون صرف زمان و هزینه زیاد در فروشگاه و اینترنتی (بازرگانی شریفی)، می‌توانید محصول مورد نیاز خود را به بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن به صورت اینترنتی خریداری نمایید .

مشتریان و کاربران عزیز سایت ما میتوانند هر گونه کالای مرتبت با حوزه کاری ما را به کارشناسان فروش و مشاورین ما جهت برسی ها انجام شده در زمینه های سوالات و پرسش های متداول یا سفارش محصولاتی جدید به صورت ویژه قبل از عرضه مستقیم آن به بازار فروش پیش خرید نمایند.

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و خاص باکس تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، در صورت تایید واحد مربوطه خسارت را جبران می‌‏کند.بخش زیاد محصولات و کالا ها به صورت پیک شخصی ارسال خواهد شد و گارانتی کوتاه مدت تا دست خریدار دارا هستند یعنی هر نوع شکستگی یا اشتباه در بارگیری و تغییر مدل سفارش داده شده مشتری بر عهده شرکت باربری هست ک کالا دقیق و سالم را مطابق فاکتور مجددآ ارسال و بارگیری کند افراد نا نسبت به آدرس های در اقصی نقاط کشور شناخت کافی را دارند کالا در محل به دست خود شخص که فاکتور خرید به اسمشان ثبت شده است تحویل داده میشود .

بازرگانی شریفی

در نظر داشته باشید ارسال به سیستان و بلوچستان به صورت پیک مستقیم امکان پذیر نیست و مردم عزیز و خونگرم آنجا میتوانند سفارش خود را در محلی همچون استان کرمان تحویل بگیرند.
هزینه باربری بسته به نوع محصول یا حجم بسته بندی کالا یا حتی رنج قیمت پایین یا بالای محصول در استان ها و شهرستان ها متفاوت میباشد و باید بخش ارسال اعلام نمایند.تا بر روی قیمت اصلی کالا اضافه و در فاکتور درج گردد .

همچنین با توجه به زمان اعلام شده و تماسی که در تایم قبل از رسیدن بخش ارسال به آدرس درج شده دارند . تآخیر بیش از 30 دقیقه برای تحویل کالای خریداری شده خود یا حتی نگهداری آن در انبار استان های دیگر شامل هزینه و برعهده مشتری میباشد .لزا از متقاضیان عزیز و خریداران گرامی بازرگانی شریفی تقاضا میکنم که در اسرع وقت نسبت به تحویل بسته یا امانتی خود اقدام نمایید .
دقت فرمایید این موضوع باعث سوءتفاهم دسته ای از عزیزان شده که کالا در زمان تحویل طبق گفته کارشناسان بخش فروش ما تحویل و بازبینی گردد مسئولیت کالا بعد تحویل با خود مشتری میباشد و در صورت نیاز باید به واحد های گارانتی بلند مدت در صورت ثبت گارانتی بزای محصول تماس بگیرید.
بخش ارسال و حمل و نقل بازرگانی شریفی تا زمان تحویل و تست کالا عهده سلامت محصول شما را بر عهده دارد.

بازرگانی شریفی